BURSA RADYO ŞAMPİYON

15KW’lık vericisi ve kesintisiz güç kaynakları kullanarak 24 saat birbirinden farklı programlar ile canlı yayın yapan RADYO ŞAMPİYON bu anlamda Bursa’nın “En güçlü ve Bölgesel Radyo İstasyonu” olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.
Yayınlarını 89.5 FM bandı ve www.radyosampiyon.com.tr adresinden gerçekleştiren RADYO ŞAMPİYON, çok yakında Türksat 3-A Uydusundan da dinleyicilerine ulaşmanın hazırlığı içerisindedir.
“Ulusal ve Yerel” bazda, 1.326 radyo arasında yapılan tüm resmi dinlenirlik ölçümlerinde kendi müzik dalında, Türkiye 8.’liği unvanına layık görülmüştür. Sesinin ulaştığı “Bölgesel Yayın” ağında ise açık ara farkla 1. seçilerek, ŞAMPİYON’luğunu ilan etmiştir.
Sesi ve müziği ile toplumun her kesimini kucaklayan RADYO ŞAMPİYON, ulaştığı dinleyici kitlesi ile nihai tüketicilerin marka, ürün ve hizmet tercihlerine ışık tutmaktadır.
RADYO ŞAMPİYON markayı, ürünü ve hizmeti hedefe ulaştıran “en kestirme ve güvenilir” yoldur.
Başarılı çalışmalara beraber imza atmak dileğiyle…


Kaynak: http://www.radyosampiyon.com.tr/

İLETİŞİM
Web Adresi: http://www.radyosampiyon.com.tr/

REKLAMLARINIZ İÇİN TELEFON: 0 224 253 15 15
E-Posta Adresi: sampiyon@sampiyon.com.tr
İSTEK Hattı: 0 224 256 64 15 - 16
E-mail: istek@radyosampiyon.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EN ÇOK İZLENEN TV KANALLARI İLK ÜÇ
(RADYO DELİSİ İstatistikler Bölümünden alınmıştır.)

Star Tv izle Kanal D izle TRT 1 izle
ANTOLOJİ

EMEĞE SAYGI

Bu site için harcadığım emeği saygı duymak istiyorsanız, bu sitede verilen bilgileri kendi sitelerinizde kullanırken lütfen http://radyodelisi.blogspot.com.tr/adresini kaynak gösteriniz.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı