RADYO 09

İSTEKLERİNİZ için burayı tıklayın

FACEBOOK SAYFASI için burayı tıklayın

6 yorum:

 1. Muğla Milas'ta doğmuş biri olarak Ege türkülerini severim. Bebekken rahmetli annem beni uyuturken, ninni yerine "Alı da verin barutuma saçmama" diye başlayan "Muğla Zeybeği" türküsünü söylermiş. Bu yüzden internette gezinirken genellikle "RADYO 09" dinliyorum. Bu radyonun en kısa zamanda Türksat 3A uydusuna çıkmasını diliyorum.
  Radyoculuğun çok zor iş olduğunu düşünüyorum ama, "Selamün hello" gibi aptalca cümleler kurup Türkçemizin içine eden radyo spikerleri de çıkıyor. Radyoda devamlı müzik çalacak ve radyo spikeri de az konuşacak, öz konuşacak. Bence bu şartları "RADYO 09" yerine getiriyor. Bu yüzden de "RADYO 09"'u severek dinliyorum.

  Zeki Çalar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevgili admin, radyomuzun adresi - http://yayin.radyo09.com:8260 - değistirirsen sevinirim..

   Sil
  2. Sayın; Efe Dede,
   İsteğiniz üzerine RADYO 09'un İp adresi= http://yayin.radyo09.com:8260 olarak değiştirilmiştir. GÜNCEL MMS, HTTP, RTSP VE RTMP ADRESLERİ'de yeniden düzenlenmiştir. Uyarıp yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

   Sil
 2. Arkıdeşle!.. "RADYO 09" bağımlılık yapyomuş. En güzel Ege Türküleri burda dinlenyomuş. Bağımlılık yapmasın da netsin gari? Bu radyoyu dinlemeye başladıysanız, bi daha bırakmazsınız gari.

  YanıtlaSil
 3. Sağolasın hemserim adres değisikliği için türkülerimiz zeybeklerimizi dinlemek isteyen boşa girmemis olur sayfaya... goley gesin

  YanıtlaSil
 4. Bu radyoyu dinleyen Muğlalı ve Aydınlı arkıdeşlere selam.

  YanıtlaSil

Burda yorum yazacaksan, edip ol edebinle yaz,
Bir korkak gibi gizlenme, adınla soyadınla yaz.

Zeki Çalar


POPÜLER YAYINLAR


DOST SİTELER

Gitmek istediğiniz sitenin logosuna tıklayınız.Antoloji


EMEĞE SAYGI

Bu site için harcadığım emeği saygı duymak istiyorsanız, bu sitede verilen bilgileri kendi sitelerinizde kullanırken
adresini kaynak gösteriniz.


Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı